1.png

SpotkaniaRok 2022 stawia przed nami nowe wyzwania, wspólnie próbujemy odnaleźć się w obecnej rzeczywistości. Program Działaj Lokalnie daje nam taką możliwość i zapewnia wsparcie. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie i innych to masz ku temu idealną okazję. W ramach programu wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz wspólnego dobra, służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia, aktywizują mieszkańców i przeciwdziałają negatywnym skutkom epidemii, działają na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy. Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zaprasza do aplikowania organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną, fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje prospołeczne w tym grupy nieformalne, mające siedzibę na terenie 5 gmin, na których działa nasz Ośrodek Działaj Lokalnie: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś, Zielonki.


Wnioski do programu Działaj Lokalnie będzie można składać od 1 maja do 31 maja w generatorze pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl, a realizacja wybranych projektów przypada na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2022 r.
W ramach programu można się starać o dofinansowanie w kwocie maksymalnej do 6 000 zł dodatkowo obowiązkowy jest wkład własny 25%, z czego min. 5% w postaci finansowej (wymaganie pozyskania wkładu finansowego nie dotyczy Inicjatywy Działaj Lokalnie i w 2022 roku projektów służących walce z pandemią lub przeciwdziałaniu negatywnym skutkom pandemii oraz projektów wspierających uchodźców z Ukrainy), pozostała część w postaci wkładu usługowego, rzeczowego lub pracy wolontariuszy.
Przygotowano kilka terminów spotkań informacyjno – promocyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując imię, nazwisko oraz nazwę organizacji lub grupy nieformalnej a w zamian otrzymacie link do spotkania online na platformie ZOOM.
Terminy spotkań:
•    01 kwietnia 2022r. (piątek) godzina 17:30 – online
•    07 kwietnia 2022r. (czwartek) godzina 17:30 – online
•    28 kwietnia 2022r. (czwartek) godzina 10:00 – online.

Osoba do kontaktu w ramach programu Działaj Lokalnie to Katarzyna Topa. Można się z Nią kontaktować, telefonicznie, mailowo lub poprzez Facebooka.
Tel. 539 961 799, 664 067 821, 12 346 43 12
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/DzialajLokalnieKorona

stopka