2.png

Członkowie Prezydium Rady Gminy Zielonki dyżury pełnią w każdy poniedziałek w godzinach 15.00 do 17.00 w Urzędzie Gminy Zielonki w pokoju 224 - II budynek (I piętro). Zapraszamy wszystkich po wcześniejszym umówieniu i kontakcie z Biurem Rady.

Tel.: (12) 285-06-50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram dyżurów Prezydium Rady Gminy Zielonki na 2022 rok (pdf. 36,0 KB)


 

Biuro Rady Gminy Zielonki:
II budynek, I piętro, pokój nr 220
tel.: (12) 285 08 50 wew. 220

Prezydium Rady Gminy Zielonki

 Przewodniczący Rady Gminy Zielonki

Mirosław Golanko

Golanko Miroslaw 2018

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Zielonki

Marzena Gadzik - Wójcik

marzena gadzik wojcik

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zielonki

Krzysztof Jerzy Olawski

Krzysztof Olawski

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zielonki

Ryszard Janusz Krawczyk  

KRAWCZYK

Rada Gminy Zielonki
1. Calik Piotr; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Dragosz Dariusz; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Gadzik-Wójcik Marzena - wiceprzewodnicząca; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Gaweł Krzysztof; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Golanko Mirosław - przewodniczący; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6. Kosno Renata; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7. Kot Zofia Joanna; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. Krawczyk Ryszard - wiceprzewodniczący; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9. Krzyworzeka Krzysztof; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10. Kwaśny Joanna; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11. Leginowicz Anna; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12. Lepiarczyk Krzysztof; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13. Listoś Magdalena; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14. Łysek Tadeusz; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
15. Olawski Krzysztof - wiceprzewodniczący; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
16. Podleśny Piotr; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
17. Radosz-Kwasek Agata; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
18. Szablowska Aneta; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
19. Toft Romana; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
20. Zielińska Lucyna; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
21. Żylska Marta; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.